Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hallosz

    senior tag

    Köszönet a tesztért! Különösen ez a rész érdekelt

    ". . .megy a VoLTE és a VoWi-Fi is, tapasztalataink szerint pedig az új Exynos chipben található 5153-as modemnek már nincsenek olyan térerőproblémái, mint az S22-ben található elődnek voltak. Budapest területén belül remek beszélgetési hangminőséget és stabil internetkapcsolatot biztosított a készülék az egyhetes használat során."

    Kíváncsi vagyok, hogy milyen decibel értéket mutat az S23-hoz viszonyítva.

    Az AI hype hidegenhagy.

    Mert lakni, muszáj.

  • Hallosz

    senior tag

    #TeeJay
    Kolléga összehasonlító mérése korrekt. A "nálam jó (vagy nem) a térerő" beírásnál az a kérdés, hogy mihez képest jó? :R

    Lassan egy éves az S23-mam, nagyon jól megvagyok vele, az S25 talán érdekes lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Mert lakni, muszáj.

  • Hallosz

    senior tag

    válasz TTom65 #144 üzenetére

    GSM térerő, nekem ez volt a legnagyobb bajom az 21 - 22-vel, a 23 ebből a tekintetből is remekel, egy éve használom.
    Ma bementem az Örsvezér térnél az Árkádban lévő SES boltba, és leteszteltem. Telekom előfizetésem van duál fizikai kártyával. Az egyik kártyát belerakták a 24+ba, (Exy) a saját S23-asomat (SD) pedig mellé tettem. Ugyan az a szám, mindkettő fizikai kártya. Percekig figyeltük, a decibel és asu értékeket.
    A Snapi meghajtású S23 és az Exynos procis S24+ bitre pontosan egyforma térerő értéket mutatott, azonos ütemben moccant az érték -95 és -101 decibel értékek között.

    Azt mondta az eladó, hogy 230.000-ért beszámítja az S23-at, tegyek mellé még 228.000 Ft és ad egy Buds SE fülest is. Ennyiért a Hardveaprón sem megy el az egy éves S23 8/256

    Elhoztam. Egész délután, 3-4 órán át nyüstöltem, belaktam, telepítettem, töltöttem, frissítettem. Lóf@szt se laggol, még annyira sem melegedett mint a 23-as.
    Estére már túl is léptem az elődjén. A rendszer sokkal szofisztikáltabb, a hangzása teltebb és néhány fotót lőttem is. Vagy azért mert bitang jó kijelző, vagy azért mert jól fotóz, vagy mindkettő, de élmény ránézni a képekre.
    Bátortalanul mondom, hogy banán a 23-ason sem volt, ezen sincs. :R

    Mert lakni, muszáj.

Új hozzászólás Aktív témák