Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz secretgarden #32 üzenetére

    Még egy ami nekem nagyon hiányzik a Samsung telefonokról, pedig nem tartana nekik sokáig beprogramozni. A OnePlus telefonokon az Oxygen OS rendszerben van olyan lehetőség hogy a kikapcsolt / fel nem oldott képernyőre rajzoljon az ember. Pl < és > az az éppen lejátszott média léptetése vissza és előre, a II az meg a lejátszás megállítása és újraindítása. De van még V, M, O stb., amikhez be lehet programozni különféle dolgokat, pl. a LED/vaku be/kikapcsolásást, a kamera megnyitását stb. Ez nagyon jól jön, hogy pl. gyaloglás közben oda se kell néznem a telefonra mégis tudom egy mozdulattal kontrollálni a zenét, vagy sötétben csak rajzolok egy V-t a képernyőre és máris világít a LED, ha meg gyorsan akarok egy fényképet készíteni nem kell feloldani a telót meg belemenni a kamera app-ba, csak rajzolok a képenyőre egy O-t. Nem tudom ez miért csak nekik jutott eszükbe. Persze lehet hogy levédették jogilag, nem tudom lehet-e ilyen levédetni, de lehet hogy ezért nem csinálják mások, nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák