Hirdetés

2014. december 20., szombat

Gyorskeresés

(#1) dpe8

dpe8
(kvázi-tag)

Nem is tudim igazán hiba-e de engem nagyon zavar. A tv-n (SAMSUNG CW 29M066) a kép nem teljes. A széleinél és alul és felül is hiányzik belőle. Egy másik készüléken ellenőriztem és tényleg így van. Rákötöttem mind2-re egy dvd-t és ott is látszik.

Vajon mi lehet a gond. beállításoknál nem tudok rajta állítani.

mellékelek két képet (sajna a fényképezőm nincs itthon csak telkó van de asszem ezen is látszik):

[kép]

Verekedésen még sohasem tört ki focimeccs!

(#2) dpe8 válasza dpe8 (#1) üzenetére

dpe8
(kvázi-tag)

Ha kell rakok be még szembetűnőbb képeket.

(#3) szasza_1 válasza dpe8 (#2) üzenetére

szasza_1
(senior tag)
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy Pana tévéken van szervízmenü, gondolom itt is van, és ott lehet mindent állítgatni, köztük ezt is. (Nekem pl Pana TV-n több mindent be lehetett állítani, mint akármelyik CRT monitoron)

http://creationart.hu/

(#4) dpe8 válasza szasza_1 (#3) üzenetére

dpe8
(kvázi-tag)

Igen a szervíz menü megvan és tényleg ott lehet állítani, csak mostmeg túlságosan beállítottam úgyhogy szívok:)))

(#5) strami válasza dpe8 (#4) üzenetére

strami
(újonc)

Szia!

Nekem szakasztott ugyanez a gondom (most örököltem egy Samsung cw29m204vrxxec-t). A régi egy Sony Trinitron, amin minden irányban többet látok.

Ha jutsz valamire, légy kedves tedd közzé, mert engem is érdekel. Azimént hívtam az ügyfélszolgálatot és a szervizet, de nem tudtak hozzászólni. engem is meglep, maga a jelenség is, és az is, hogy nem lehet állítani rajta menűből.

Üdv,
S

(#6) dpe8 válasza strami (#5) üzenetére

dpe8
(kvázi-tag)

De lehet állítani de csak szervízmenüből. Azt meg csak a szervizes bácsi állítja be neked 10 ropiért (3 perc alatt). Adok egy linket olvassd el érdemes. A gyári értékeket írd fel mielőtt állítasz!!!!

[link]

(#8) piszta

piszta
(kvázi-tag)

sziasztok kéne egy nagy help!

A feladat. Kábel TV-t rádugtam a TVre és kép csak akkor volt ha benn voltam a csatorna menüben, ha onnan kiléptem csak hangvolt és TXT. Na bemásztam a service menübe, hátha találok ott vmi okosságot. S annyit okoskodtam, hogy sikerült vmi oylan funkció kiválasztanom, melyne hatására a TV nem csinál egyebet csak olyan hangot ad ki mintah a csatornát váltogatná. Fekete kép és ennyi. Nem reagál semmire.
Lehet ezzel tenni vmit, hogy szervizes bácsit ne kelljen hívni?

Acer Aspire Timeline 3810T-354G50n ¤ Popcorn Hour NMT-A110 ¤ D-Link DNS-313 ¤ HTC Touch Diamond2

(#9) zavart

zavart
(újonc)

sziasztok.
nekem egy samsung cw-29m166t tipusu tv-m van,amivel egy olyan problémám lenne,hogy a felső része középen lefelé lejt.
mintha mágnes lenne rajta.
és ittott a képernyő is sötétebb kicsit.
nemtudjátok,hogy milehet baja?
előre is köszi

http://brutalteam.hu http://bmwbase.eu

(#10) Garf. válasza dpe8 (#1) üzenetére

Garf.
(tag)

Szia!
Hogyan lehet a szerviz menüt elő hozni?

(#11) zavart válasza Garf. (#10) üzenetére

zavart
(újonc)

info menu mute power

http://brutalteam.hu http://bmwbase.eu

(#12) b@rna

b@rna
(újonc)

Sziasztok !

Nemrégiben vettem 1 Samsung CW-29Z408P típusu tv-t, a gondom az, hogy nem tudok belépni a szervízmenübe kikapcsolt állapotban (info-menu-mute-power).
Mi lehet a probléma ?
Segítségeteket előre is köszönöm ! :F

(#13) Macilaci457 válasza zavart (#9) üzenetére

Macilaci457
(őstag)
LOGOUT blog

Nem éppen ilyen tevén, de nekünk is volt színelcsúszás a széleknél, és a szerelő 5000.-Ftért (ez egy nagyon rendes szerelő) valami szerkezettel 2-3x körbesímogatta, és de-mágnesezte.
Azóta okés.

Lehet ez még ma is probléma?

(#14) DagadtNinja

DagadtNinja
(lelkes újonc)

Sziasztok,
az lenne a problémám, hogy van egy Samsung CW-28D83N tevém, és nemrég elszállt egy IC, ami a bemeneteket vezérli. Ki is lett cserélve, csak a kép kicsit kilóg alul. Felhívtam a szerelő ismerőst, aki csinálta, és amlítette ezt a service menut, hogy állítsak rajta. El is mondta, hogy mit kell állítani, csak nem találom a módját, hogy bele is tudjak lépni.
Ez a módszer nem működik ebben a topikban írtatok.
Segítsetek ha tudtok, köszi

[Szerkesztve]

(#15) DagadtNinja válasza DagadtNinja (#14) üzenetére

DagadtNinja
(lelkes újonc)

Megtalaltam a kombinaciot, ha valakit erintene:
display, menu, mute, power on

(#16) evimami

evimami
(újonc)

helló
Most regiztem és szerenék tanácsot kérni , hogy van egy samsung cw28D83N számu tv m és a színe elég sokszor el változik piros, kék ,zöld, sárga ,stb egyszer volt kint nálam egy szerelő és a távirányíton keresztül álította be ugyanezt a problémát tudna e valaki segíteni benne ,hogy hogyan tudnám én is úgy beálItani. Mert ha az álitom a távirányitón a kép beálitást akkor jo a kép és utánna megint át vált más szinre.

Üdv:Évi

(#17) robi2222

robi2222
(újonc)

sziasztok
Légyszi megtudnátok sürgősen mondani hogy hogyan kel belépni egy samsung ps50c6500 plazma tv szerviz menüjébe,és hogy ott melyik az idő.Belépni már sikerült csak az időre nem tudok rájönni.Azért nagyon sürgős mert ma vetem a tv elvileg újnak de kibontás után használtnak tűnik és még reggeli vissza tudom vinni ha használt volt .Az a baj ,hogy kéz alól vetem olcsón és utána nem biztos hogy visz veszik. :R :R :R

(#18) T_chris

T_chris
(senior tag)

Üdv mindenkinek. A topicrecycling miatt nem nyitok újat ha nem baj. ;]
Van egy 72-es képcsöves szörnyem.
Rá lett kötve S-videón egy számítógépre, és azóta a kép szélei kilógnak minden irányba. Ez kb olyan mértékú, hogy az rtl logó már csak félig látszik.
Szervízkód van, de mit állítsak? :F
Resetre nem dobta vissza a régi állapotot.

https://www.youtube.com/watch?v=-PmqKxdRy9w "A Kedd egy sunyi Hétfő..."

(#19) matolás

matolás
(újonc)

Sziasztok! A Samsung TV-m bekapcsolása után nem történik két napja semmi, csak pirosan villog a jelző. Négy villanás, szünet. S ezt folytatja. Hangja még volt tegnap. Mi lehet a hiba? :Y

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.