Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Mosquitoo #4774 üzenetére

    Az irányító ellen én a gránátvetőt ( pl.: az f200/2000-es vagy egyébb gránátvetővel szerelt fegyver ), esetleg még a minigunt szoktam haszálni. Természetesen mindenhez csakis páncéltörő lőszert használok és eddig még nem volt olyan mutáns ami ellen tudott volna állni nekem.. ;]

    Amúgy irígyellek titeket a sok izgalmas storyt olvasva. Oly sokan írtok itt hatalmas zombi meg más mutáns hordákról meg rengeteg artifactról ( nameg a képek is ugye...) . Én most az OL 2.1.1 vs 1.0005-ös patch kombit tolom, a legmagasabb fokozaton. Eddig 2-3 blowoutom volt, de sehol nem találkoztam még ilyen nagyszámú ellenséggel vagy ennyi artifactal. Persze volt 1-2 szép pillanat amikor vagy 3 ! erős izgalmi állapotban levő zombi megtámadott néhány kutya kíséretében, de semmi olyan extra dolog mint amiket ti is írtok.. :( Pedig annyi skuló és fegyver van nálam, hogy az egy seregnek is elég lenne ;] , de hát így semmi értelme... :( Direkt azért kezdem most el a legmagasabb nehézségi fokon, hogy hát ha nekem is részem lessz majd ezekben a nagy csatákban, de eddig még semmi.. ( Jelenleg épp az antennák felé tartok, hogy kikapcsolhassam őket ). Nekem inkább kutyákból szokott több lenni, de az is max 6-7, semmi több. Amúgy nekem tetszik ez a mod, nincs vele semmi bajom, csak hiányolom azokat nagy dolgokat amikről írtok meg képeket is mutattok róluk. Vajon nálam van vmi gond, vagy csak egyszerűen ilyen a game?

Új hozzászólás Aktív témák