Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz Brent #4772 üzenetére

    Ez a sok izgalom amit írtok kicsit fura, mert eddig 1 alkalommal volt freedom támadás nálam duty ellen, valami 2 szerencsétlen flótás odatévedt, és szitává lőtték őket. Ez a zombi horda az első, amit láttam, és ezt is sikerült elszabni, mert alig tudtam őket onnan kicsalni (pont a bejáratnál vannak, amikor a bárból az army warehouse felé indulsz, pont közöttük spawnolsz. Valamit én csinálok rosszul, hogy eddig nem találkoztam ilyesmikkel, izgalmakkal (szörnyekkel kapcsolatban is).

    Volt velük 3 v. 4 irányító is, amivel csak az volt a gáz, hogy ezek együtt voltak, tehát ha szemük elé kerülsz, hármat "ütnek"=halál. De mindegy, becsaltam őket a freedom bázis és a spawn-pont között lévő bokros részre, ahol a rengeteg elektro kinyírta nagyrészüket.

    A vicc, hogy eközben a freedom bázis "aludt", abszolút semmit sem reagáltak a közelgő mutáns-hordára, pedig tornyokból látni lehetett, a legközelebbi torony tetején álló freedomos katona célzott is arra, amerre a horda volt. (AI nuku).

    Military vagy duty raidet még sosem láttam, pedig readme szerint ez is van, elvileg a frakcióharc is élethűbb.

    Nálam kettős megítélésű a mod: rengeteg jó ötlet van benne, de szinte mind gányolt, bénázott és bugzó megvalósítással. A nekem eddig legjobban fájóakat (súly & kereskedelem) rendbehoztam (nagyképűség ;] , de lehet lenne még egy-két dolog, ami sokat emelne rajta). A rengeteg, hordaként vándorló szörny kiegyensúlyozatlanná teszi az egészet, hármassával özönlenek az irányítók, pedig - mint fent írták - nem erre lett kihegyezve az egész. A másik gond a spawn alváshoz kötése: amikor blowout jön, elvileg "elhint" mutánsokat (bár én ezzel még nem találkoztam). Alvásnál állítólag ugyanez a helyzet, de például frakcióháború már véget is ért (fent említett 2 freedom), amikor felkeltem. Ez a része negatívum.

    A pozitív: az új szörnyek, a részben más fegyverek, a gránátozás, a sebzési rendszer, a realisztikusabb éjszaka,

    Most azon gondolkodom, nagy munka lenne-e megoldani azt, hogy az előnyöket átültessem az eredeti játékba, a negatívumokat meg nem. Gondolok itt lehetséges módosításokra a modban (kereskedelem&súly már megvolt, ez könnyű menet), tehát a szörnyek, fegyverek, gránátozás, éjszaka, de mindezt "közelebb" az eredeti játékhoz. Nem akarok én új modot írni, lehet törlöm az egészet, és nem szívok vele.

    Szerk: vagy a 2es széria már jobb ennél?

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák