Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsy888

    senior tag

    válasz Kimmuriel #4362 üzenetére

    :O Kár. Csak akkor azt nem értem miért rakták be a menübe. Vagy csak DX8 módba működik?

    Bencom ™: na jó persze, nem is várom el ettől a enginetől, hogy ilyen krízisz féle effekteket tartalmazzon. De hát azért az élsimítást nem most találták ki és ráadásul 2007 ben adták ki gamet. Szerintem illendő lett volna ezt valamilyen formába javítani.
    NO mindegy... :(

    [ Szerkesztve ]

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Kimmuriel #4362 üzenetére

    akkor nekem mitől esett vissza az fps 50-70%-al, amikor 2x és 4x re állítottam driverből? Korábban én is úgy tudtam, hogy nem tudja a motor, de szerintem csak le van tilva a játék menüjében a csúszka, amúgy tudja, ha driverből force-olod. Ezt úgy vettem észre, hogy amikor váltottam x64-es Vistára, és 9800 Gx2-vel olyan 0-5 fps-em volt a frissen telepített játékban és nem értettem, hogy miért van, és kb 30-40 mperc után ki is fagyott. Írtam is ide hogy itől lehet ez, de ilyen drivercserét meg win újratelepítést mondtak, amiket meg is tettem, de nem volt hatása. Aztán gondoltam leveszek a grafikából, és driverből mindent alapra állítottam,és lásd megjavult, 80-100 fps. Aztán kedztem egyenként visszaállítgatni a doglokat, és az AA-nál jött elő újra a gixer. 2x nál olyan 40-60 fps, 4x nél 20-30, itt még viszonylag játszható volt, de néha ha sűrű fás, füves területre értem leesett 15re is. 8x-al máár játszhatatlan volt. Ja és jobban melegedett a VGA is, tehát valamit számolt. Különösebb változást nem vettem észre 4x AA-val, talán annyi,hogy a fegyverről meg az épületekről eltűntek a recék. Nem tudom, hogy milyen bug miatt jött ez elő, hogy az OS vagy a driver tehetett e róla, azóta már váltottam 8800 GTXre, és azzal még nem néztem, de lehet majd este kipróbálom, hogy ezzel működik e.

Új hozzászólás Aktív témák