Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz VinoRosso #4376 üzenetére

    ne felejtsd el, hogy a vista sokkal jobban megfogja a gépet, mint az XP! Általában vista alatt ugyanahhoz a játékhoz minimum negyed gigával több ramot ajánlanak, meg ki tudja még mit...

    amúgy párszor belefértél volna a mod időbe :U

    amúgy a becsapódás-os artifact azt hittem a bloodsuckerek és hasonlók ellen véd, de aztán láttam, hogy van karmolás is, és akkor már nem tudtam, mi mi ellen véd, egyszerűen leszedtem mindet, felruháztam magam golyóállósággal meg pár elektróval hogy sokáig tudjak futni, kutya sosem tudott megközelíteni, a bloodsuckereket meg igyekeztem minél hamarabb leszedni, hogy nagy kárt ne tegyenek bennem, meg a ruhámban...

    Kicsit szar, hogy minden egyes anomália ellen más védelem kell: pl a gyümölcs puncs ellen kell a pellicle, az elektro ellen csak a battery jó, a tűz ellen csak a tűz elleni jó, az ugródeszka ellen (elméletileg) jó az ütés elleni, de egyszerűen nem tudod úgy felszerelni magad, hogy minden ellen védve legyél valamennyire, meg még a golyókat se szopd be nagyon :(

    én pl simán összevontam volna a karmolást és ütést, illetve a vegyi és kémiai égést, stb...

Új hozzászólás Aktív témák