Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Apophis #2326 üzenetére

    Most olvastam el a hsz-ed végét. :Y Ezzel most megleptél, elég rendesen. Hogy érted, hogy nem hajlandó normálisan elfutni? Én 1024-es felbontásban játszom dx9-ben high beállításokkal és relative egész jól meg. Néha előfordúl, hogy pillanatra megál és tölt egy picit, de abszolút nem zavaró, simán játszható a game. Pedig az én gépem sehol nincs a tiedhez képest :( , ezért sem értem, miért nem megy nálad normálisan. :F Vagy esetleg jóval nagyobb felbontásban nem megy? Én mindíg ezt használom, már megszoktam, akkor sem veszem feljebb a felbontást, ha amúgy bírná a gép, én nekem ez bőven elég. Nálam a Priobi sztori mod ette meg a gépet ( ugyenilyen beálítások melett ), alig volt 12-15 fps ( néhol még annyi se ), használhatatlan volt, főleg ha löni kellett, mert akkor lövéseknél másodpercekig töltött a gép, pedig az a mod is nagyon jó lenne, de így nem megy. :O A grafikán meg nem akarok lejjebb venni, mert akkor meg sokat romlana a minősége, pedig ez a mod nagyon széppé varázsolja a környezetet és ez nagyon tetszett benne. De gépújítás előtt vagyok, így majd később újra meglesem. :)

Új hozzászólás Aktív témák