Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Sensut #14626 üzenetére

    Kosz hogy szoltal, en a haztetorol akartam bejutni, a masik lepcsohazbol, de nem lehetett.
    A villanydrot nem jutott volna eszembe, legalabbis nem azonnal, igy idot sporoltam meg.
    Talaltam 6 emberi szemet, annak kesobb lesz szerepe? Az egyik kepen valaki 9et talalt, asszem mindket fajtabol, en miutan leiras alapjan megtalaltam a lila gombot, eltunt az a vilag, igy ha tobbet kellett volna gyujteni, akkor szappan.
    Az orvlovesszel is talalkoztam, most mehetek keresni a teleportot a barnal...
    Sikerult 11 abszolutot szintetizaljak, hianyzik meg 1, es akkor talan talalok me'g 2 masik talizmancsinalo helyet, sikerult csinaljak 2 talizmant idaig.
    Valami tanacs a teleportokkal kapcsolatosan? Az orvlovesz azt mondta vigyunk sok loszert :D
    En jelenleg a dobtaras AK-t hasznalom, de hogy kb 30 golyo kell vele egy nyomorek vadkan fejebe hogy elhalalozzon, a hulyeseg netovabbja.Gondolkozom, hogy visszaallok az 5,45 vagy 5,56-os fegyverekre, kissebb sulyu a loszer, de akkor meg mesterlovesz puskat kell cipeljek, a tavcsoves SKS hulyere jo cucc, amit a to feneken talaltam.A halott varosban azzal irtottam a zombikat fejlovessel, ugy ereztem magam mint 10K, ha valaki nezi a Z mint Zombi filmsorozatot :D
    Viszont kaptam egy Saiga fegyvert Owl-tol asszem az adovevoert cserebe, na az baromi jo fegyver.

Új hozzászólás Aktív témák