Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Nem tudom, mit mondjak, de én kétszer vittem végig az eredeti 1.3003-as LA-t, plusz most ezt a tuningoltat folytatom, de fagyás, az egyszer sem volt! Próbáltam dinamikus fényekkel, statikus fényekkel, de stabil volt mindig. Kétszer DOBOTT ki a játék ugyanazon a helyen (pontosabban, ahol kiszabadulsz a börtönből, na ott egy rossz párbeszéd kezdeményezés miatt dobott ki mindig), de volt mentésem és folytathattam. A "fagyás" az már hardver probléma, nem a játéké. Mellesleg ez a játék sosem lesz tökéletes, ezt mindenki tudja. Játszható, ez a lényeg. Ki kell próbálni, mert veszteni való nincs, hisz ingyenes.
    -
    A tuningolt verzióra visszatérve: az autózás semmit sem javult, pattogunk, mint a gyufásdoboz. Viszont egyre több az AI reakció hiba. Sötét völgyben a banditák, a monolitok, mind befuccsoltak amikor ellenük szegültem. Ez még rosszabb mint az eredeti, ahol, csak a banditákkal voltak gondok. Egyetlen új fegyvert találtam eddig, egy gyorstüzelő, uzi-szerű 9x18-ast, amit el is adtam, mert jó pénzt ígértek érte. Haszontalan pisztoly. Ez a "javítás" inkább egy butítás, hiszen nincsenek kitörések, sugárzások. Jeleztem, hogy a sugárzás elleni fecskendők eltűntek. Na, de el a potenciálisan sugárveszélyes helyek is. Szerintem ezt abba is hagyhatnám, de folytatom...

Új hozzászólás Aktív témák