Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laris2

    aktív tag

    válasz speki1982 #6754 üzenetére

    Egy éve még csak oroszul lehetett végig játszani, mivel az erős védelem miatt sok scritps fájlt még átkódolni sem szabadott, azért a sok ékezetlen magánhangzó a fordításban. És csak kizárásos alapon találtam meg az angol fordítás hibáit. Így forrdításkor a mentéseim tele voltak számozott problémákkal. Egyébként a játék kb fele lineáris, mivel szigorú sorban kapod a feladatokat, amit bárkitől kérhetsz, akik nem lőnek rád. Ezek egyszerű feladatok, amik elvisznek ismeretlen helyekre, ahol még kaphatsz SMS-ben az adott pályákon további feladatokat. Természetesen mindet meg kell oldanod, főleg így elsőre nem is tudhatod mi a fontos. Nem vitatom, a játék eléggé bonyolult, de óriási mennyiségű segítséget kapsz. Az auto szkenner figyeli minden lépésedet, és adja az infókat, figyelmeztetéseket.
    Hát Kruglov védelme, szerintem a Stalker történetek leghorrorisztikusabb legtartósabb csatája a zombik és mutánsok ellen. (köszönhetően Kruglov hozzáállása miatt)
    Összességében végiig játszható, bár időnként nem árt a végigjátszásba belenézni.
    Szerintem a legbonyolultabb része a játéknak, az erőmű alatti hatalmas labor labirintus. Talán a Metro Exodus irattára közelíti meg nehézségi szintben.

Új hozzászólás Aktív témák