Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Mans20 #2054 üzenetére

    Jaja. Nekem a csocsó meg a pingpong hiányzik nagyon :D

    1.5.07-re én is csak azért váltottam, mert a legtöbb szervert átállították, és csak ugyanolyan verzióhoz lehet csatlakozni. Viszont az 1.5.06 sokkal stabilabb volt...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • lsc

    nagyúr

    válasz Mans20 #2054 üzenetére

    Játékbeli változások
    - Hiba javítva, ahol a sebesült vezető nem akarja vezetni a játékost sehova.
    - A piacon eladható tárgyak száma növelve.
    - A Szabadság technikusánál lehet fejleszteni az SVDm 2-t.
    - Fagyást okozó hiba javítva, ahol sebesült karakterrel akar beszélni a játékos.
    - Hiba javítva, amely miatt nem lehetett továbbfolytatni a történetet Yantartól (Sakharov bunkerjének ajtaját nem lehetett kinyitni).
    - A Fosztogatók kereskedőjénél több pénz van.
    - A PDA-ban javítva a katonai raktárak helye.
    - A játékos halála után a szóköz gomb megnyomásával vissza lehet tölteni az utolsó mentett állást.
    Renderelési fejlesztések:
    - DX10.1 támogatás.
    - Teljes élsimítás az alfateszt-tárgyakra ("alpha-to-coverage" a DX10.0-hez, egyedi "alpha-to-coverage" a DX10.1-hez a job teljesítmény érdekében, természetes DX10.1 implementáció a job minőség érdekében).
    - Jobb minőségű nap-árnyék.
    - Új min/max árnyéktérkép-technika (amely használja a DX10.1-et, ha lehetséges), amelynek segítségével a napsugarak renderelése még gyorsabb és még nagyobb felbontásban is élvezhető.
    - Új, jobb minőségű napfolt-gyorsítás a DX9-hez.
    Többszemélyes játék:
    - Számos fagyást okozó hiba szerver és kliensoldalon javítva.
    - Részletes szerverstatisztikák.
    - A szerver online-dump mentési metódusának megváltozása (az online_dump.ltx fájlba ment).
    A billentyűzet kiosztásának megváltoztatása a bal Ctrl + bal Shift segítségével.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet kegyetlen .

Új hozzászólás Aktív témák