Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz >Dragon> #4102 üzenetére

    Bocs, hogy eddig nem írtam, de mindezek a topikban többször le lettek írva, és erősen bíztam benne, hogy megfelelő szorgalommal meg tudod oldani a feladatot.

    Az lenne kérdésem hogy amit leszedek modokat hova kell bemásolni hogy működjön is?
    - A Gamedata mappába, ha nincs ilyen, létre kell hozni. De mindegyik mod readmi fájlja tartalmazza a telepítéshez szükséges információkat. (patch, másolás, kizáró tényezők stb..)

    Esetleg valaki tudna ajánlani pénz modot ahol rengeteg a pénzem.
    - Trader mod kell neked, keress rá a stalker.filefront-on, vagy itt a topikba, számtalanszor lett linkelve. Ezzel a CS bázison tudsz jobb áron eladni, mint ahogy megveszed a cuccokat. (nagyon olcsó minden, de csak ott) De vigyázz nagyobb összegű ügyletnél agyvérzést kap a pultus.

    És még 1 olyan kéne amitől több cuccot bír el az emberem.
    - Az actor.ltx, és a system.ltx fájlok megfelelő sorait (max walk weight) kell átírni a kívánt értékre, de ha lusta vagy keresgélni a fájlokat, le is lehet tölteni a mod-ot, a fentebb említett oldalról.

    trader mod
    súly mod (150+180kg)
    súly mod (5000kg)
    hálózsák

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák