Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgergi

    veterán

    válasz Killer01 #2718 üzenetére

    Pedig a forgótáras puska nem rossz fegyó. Igaz, hogy sokáig kell tölteni, de sok töltény is fér bele, ráadásul baromi erős. Szörnyvadászathoz szerintem ideális, legalábbis én általában azt használtam.

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz Killer01 #2718 üzenetére

    Igen, a Storm minden folytatásban egyre szarabb lesz, de a SHOC-ban sztem eléggé el volt túlozva, majdnem railgun pontosságú, nagyon ütős sebzésű, alig amortizálódó cucc volt, gyakorlatilag bestof. Főleg az 5x45 verzió, a rendes a 9x39-es skulók (hiánya) miatt inkább csak futottak még kategória. A CS-ben már nem is emlékszem mit tudott, ott a mezei AK volt a legjobb, szinte kinyírhatatlan, 10k lövés után is majdnem ugyanolyan pontos. Itt a COP-ban meg majdnem a TRS szintjén van kopásban.

    Ennek ellenére mégis használom, mivel golyószórónak sokkal jobb az AK/Obokannál, és szintén 5x45-öt eszik (mármint a Nimble féle verzió, a mezei felejtős). Közelharcban az IL86 nem elég jó, 4-5 ellenfél előtt nem lehet leállni sniperkedni. Viszont kezdésként, AK skuló gyűjtésre az IL86 ideális, mivel sniper módban alig 1-2 skuló / ellenfél, a Stormmal meg 3-4-et is ellövök Az amortizáció ellen annyit csináltam hogy minden lehetséges fejlesztésnél a megbízhatóságot választottam a pontosság/tűzgyorsaság rovására. Így se sokkal jobb, de valamit segít. A legfőbb ok hogy ezt használom, a kis recoil (AK-hoz képest ég és föld), viszonylag ugyanoda megy az egész sorozat (2-3-as rövid sorozatokat lövök csak, nekem pont elég, úgyis csak fejre megyek). Persze a GP37 jobb lenne, csakhát az NATO skulós, amiért mindig boltba kell rohangálni, ez meg 5x45-el megy, ami minden hullánál van.

    Stormra is lehet PSO-t rakni, nem beépített mint a GP37/FT2000.

    A "high contrast" szkóp fejlesztést viszont mindig kihagyom, mivel leszarja a saját éjjellátómat, és annál viszont sokkal gagyibb, szürkületben is alig, sötétben meg kb. semmit nem látni vele, míg high contrast nélkül a sapim éjjellátója érvényesül távcsöves üzemmódban is.

    A mezei shotgunok (chaser, SPSA) viszonylag lassúak, bár némi célzással elég az is, Az előző 2 részben csak ilyenek voltak, megszoktam. Viszont Nimble junik SPSA-ja, valamint az Armsel Protecta (Eliminator) az eléggé golyószóró, érdemes beruházni egyre minél hamarabb. Én egy Armsel Protectával és egy Stormmal haladok jelenleg, az előbbit nem is fogom lecserélni semmire, az utóbbit talán, ha mondjuk Pripjatyban véletlenül NATO skuló hegyek lennének az ellenfeleknél. Ha ott is AK esik, akkor azt se. Vagy inkább egyből az SVU-A, ami ugyan pontatlanabb mint az SVD, viszont az egyetlen valódi sniper amin lehet hangtompító (a Vintar lepottyanós golyóit hagyjuk). Nálam alap hogy csak hangtompítós fegyverrel megyek, kellő távolságból azt se veszik észre az ellenfelek hogy 6 haverjából 5-öt már leszedtem. Persze shotira nincs silencer, de az csak mutánsokra kell, ott meg tökmindegy, úgyis közelharc.

Új hozzászólás Aktív témák