Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #22571 üzenetére

    Hat szedd, de en csak magyar zenet fogok berakni, kimondottan :)
    Egy kurvajo szamot en is hallottam vagy az Enotban, vagy a Geonesis 2-ben, meg is tudtam szerezni, a youtubon is fent van, de most az istennek sem jut eszembe az egyuttes neve, de nem feledkezem meg rolad.

    A mod ki tudja mikor jon, meg meg kell csinaljuk a fegyverek kepeit, betenni a zeneket, a fegyvereknek megszerkeszteni a szoveget (azt majd en fogom), de addig is Free letesztelte, mindegyik mukodik, es mar nekifogott, hogy itt-ott elrejtse oket, vagy - ha jol ertelmezem, akkor kuldeteseknel kapjuk oket, ha be tudja programozni, ezt nem tudom biztosra.
    De ne szamits nagy durranasra, csak kb a fegyverek 50-60%-a hasonlit igazabol az eredeti magyar fegyverekre, a tobbi csak kb :)
    Majd arra is lesz megoldas idovel, valamikor, ha nem kapom meg azokat a magyar fegyver modelleket, amelyeket egyesek megrajzoltak a neten (egyet az AMD-65-t megkaptam, de azokat nem tudom atalakitani, gubanc van a modellel), akkor vagy en, vagy pedig en es egy haverom megtanuljuk a netrol oktato videobol hogy hogyan rajzoljunk fegyvert, es akkor elkeszitjuk majd mi az eredeti fenykepek utan az osszes olyan magyar cuccot, amit erdemesnek talalok betenni a Stalkerbe.Persze ha meglesz rajzolva az osszes, akkor is gondban lennenk, mert nem megy a Stalkerre alakitas, de majd kulfoldi forumokon atadjuk a modellt, hogy valaki aki ezzel foglalkozik, oldja meg nekunk.
    Jajj igen, es a mod az a COP-hoz van, Free az alap paletta melle bazsevalta be a fegyvereket.Mondjuk az egyik magyar mesterlovesz, 14,5mm x 99 vagy 108 loszert hasznal, azt nem tudom hogy mar meg tudta-e oldani.

  • rétisün

    veterán

    válasz shield #22571 üzenetére

    ha jól emlékszem, CoP mod lesz...

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Új hozzászólás Aktív témák