Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Intruder2k5 #12600 üzenetére

    Nah, meg lett tuningolva, kapott egy Rubycon-t (volt belőle egy darab, hasra ütés szerűen 200 ft ért adták), ugyan azokkal a paraméterekkel, polaritásra is van, figyeltem hogy úgy legyen mint a régi, de csak fél centivel hosszabbat tudtam venni, de "lengő" kábelezéssel be tudtam paszírozni hogy elfért még a dobozban, ha nem fért volna el akkor vágtam volna rá egy lukat. Kábelezni azért is kellett mert fekszik a nyákon, én meg olyat kaptam aminek csak 3-4mm lába van. Kábelt úgy csináltam meg hogy a nyákig rajta van a szigetelés, a kondi lábainál meg zsugor cső fedi a forrasztást, így tuti nem zár össze semmivel, kábel sem kellett túl hosszú, kb 2 centi.
    Valamint a biztonság kedviért fúrtam a dobozára kb 200 darab 2mm es lukat, hogy jobban tudjon hűlni. Végén egy kábel kötegelővel szépen össze is lehetett húzni a dobozt, nem kellett szigetelő szalagozgatni, vagy ragasztgatni.
    Egyébként még mikor megnéztem mi a helyzet a táppal, akkor megbolygattam, meg újra forrasztottam az egyik lábát a kondinak, mert miközben nézegettem ki szakadt a forrasztásból, elég szarul volt gyárilag megforrasztva, na de a lényeg hogy az után következő 2 napban nem tűnt el a kapcsolat a gépekről, viszont néha piszok lassan jött be egy két weblap, nem tudom köze volt e a jelenségnek a táphoz. Szóval kell majd egy két hét hiba mentes üzem hogy kiderüljön hogy tényleg ez miatt volt a baj.
    Minden esetre a kondi nagyon szar állapotban volt, az alján is púpos volt, az egyik lábánál barna fehér kifolyás, stb, így mindenképp csere érett volt már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák