Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz #40993792 #787 üzenetére

    Mindenképpen! (Szerintem... látatlanban is biztos vagyok benne, hogy nem egy minőségi a cucc - inkább a telefon legyen jól árazott, tehát pl. a tartozék fülesen lehet spórolniuk.)

    Amúgy is, azt sokan rögtön eleve kiváltják a saját, korábbról jól bevált darabjukkal (én is ezt teszem). Illetve egy jobb fülhallgató már pár ezresért elérhető, emiatt nem érdemes vacillálni

    Köszi a válaszodat, :) ha tényleg annyira gagyi a gyári füles, akkor valószínű nálam is ez lesz, mert ha a telefonban egyszer már van Dolby Mobile, azt ki is illik használni, és szeretem jó minőségben élvezni a zenét, még mp3-nál is... :)

    Viszont nekem van egy olyan problémám ezzel kapcsolatban, hogy nekem mindenképp egy headset lenne jó és nem normál füles, mert pl az utcán sétálva, vagy buszon kapaszkodva kényelmetlen előkeresni a telefont főleg a most következő hideg időben a kabát alól ha beérkezik egy hívás...
    A mostani telefonomnál (HTC Tattoo) nincs ebből gond, mert jó minőségű fülest pakolt mellé a HTC, az előző telefonomnál (Nokia E51) volt hasonló helyzet, hogy nem csak gagyi volt a gyári füles, de kényelmetlen is, ezért ahhoz vettem egy szintén Nokia de zeneibb, agybadugós fülest, ami már rendben volt. :)

    Mit gondolsz, a ZTE gyárthat normálisabb, zeneibb headsetet, vagy lehetne venni hozzá normálisabb fülest valamelyik jobb tartozékgyártótól, amivel normálisan lehet zenét hallgatni, és együttműködik a telefonnal?

Új hozzászólás Aktív témák