Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Olvasva a fórumot eszembe jutott pár kérdés amit szeretnék megkérdezni a már GrandX IN tulajoktól. :)
    Az enyém majd csak a jövő 7-en jön meg (ha minden jól alakul), ezért szeretnék kérdezni addig a tapasztalataitokról, bocs, ha már ki lett tárgyalva valamelyik kérdés : :)

    1. A telefon Wifi antennája mennyire érzékeny, illetve mennyire csatlakozik problémamentesen a Wifi hálózatokra? Olvastam rizso fórumtárs hozzászólását, miszerint nála nem megy a laptop által megosztott Wifi-vel, nálam alapból Wifis router van otthon, és azért érdekelne, mert letölteni, appokat frissíteni újabban kizárólag az otthoni Wifin szoktam, a sajnos nem korlátlan mobilnetem miatt.

    2. A hátlapot tényleg olyan kínszenvedés leszedni (szerencsére nem kell majd sokszor) vagy azért nem annyira vészes, érdemes pl műanyag vonalzót, régi plasztikkártyát is bevetni a cél érdekében?

    3. A telefon gyári kijelzővédő fóliája milyen szerintetek, ha nincs más bőven jó, vagy mindenképp érdemes leszedni és és venni rá egy jobbat? Én szeretnék rá fóliát minenképp, mert úgy tudom nem GorillaGlass üveg van előtte...

    4. Az aksiról mi a tapasztalatotok? Úgy értem, úgy hogy most hogy tesztelitek, intenzívebben használjátok (legalábbis magamból indulok ki, én azt tenném/fenni fogom :D ) így is kibír 1 napot legalább, vagy volt hogy hamarabb megadta magát az aksi?

    5. Még annyi kérdésem lenne, hogy a gyári füles, illetve a telefon hangminősége milyen, mennyire szól jól? Úgy emlékszem írta valaki itt a fórumon hogy a gyári füles kinézetre 500 Ft-nál nem ér többet, de hangra is kb annyi, vagy simán használható azért, illetve érdemes lehet a telóhoz jobb fülest venni, mennyire jó a hangminősége?

    Bocs a sok kérdésért, válaszotokat előre is nagyon szépen köszi! :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák