Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    Nekem is sajnos csak a budget kategória ami szóbajön (max 50K) 55K-s listaár az nem lett volna rossz, :) de én nem érzem ezt az árat nagyon túlárazottnak, mert ha belegondolunk, annyi amennyi várható volt, nem drágább. 60-65K-s kártyás árról szóltak a jóslatok, ami hűséggel + net kedvezmény kb 55-50K, és most 2 év hűséggel és webshopból rendelve kerekítve 50K a GXI, tehát az ár az kb amit sejteni lehetett...
    Bár az nekem is feltűnt hogy nincs kártyásan, engem is érdekelne hogy mi okból... :F

    Ennyiért nekem is bár koppanásig de beleférne a keretbe, a kérdés számomra az, hogy 2 év hűséget és 50K-s árat megér-e a még alig piacon lévő Intel proci, és a zárt telefon, én remélem hogy igen, de erre majd csak a tesztek és a felhasználói tapasztalatok adhatnak választ, remélem hamarosan lesznek megbízható infók ezzel kapcsolatban is... :)

    Ronam:
    Ha nekem is küldenél pár infót az Alkatelről priviben én is megköszönném, :R azt is nézegettem még, illetve az Xperia J-t is, szerintem hamarosan az is befuthat, és árban kb 45-50K fölött nem nagyon lehet majd.

Új hozzászólás Aktív témák