Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • airmax_2.0

    tag

    válasz Canonfan #344 üzenetére

    Ha olvastad a korábbi írásaimat láthattad, hogy nem vagyok ellenségges sem a céggel, sem a telefonnal...
    Február óta folyamatosan lestem a híreket vele kapcsolatban... egyszerűen túl hosszú volt az idő, és túlságosan más jött, mint amit szerettem volna...
    Korábban leírtam, hogy nem akarok az intel mobilpiaci kisérleti alanya lenni... Azt is leírtam, hogy leszólni sem akarom, és arra bíztattam a nálam vállalkozókedvűbb embereket, hogy írják le tapasztalataikat az inteles grand x -el kapcsolatban, mert kiváncsi vagyok rá... soha nem lehet tudni mit hoz a jövő...
    Tehát nincs vele semmi komoly bajom egyszerűen én nem akartam ilyet... Tegrásat szerettem volna , de az nem jött... De ez is jó árú készülék lesz, és nagyjából egy kétmagos arm teljesítményét fogja nyújtani...
    De úgy gondolom új a platform.. ezért szerintem annak ajánlatosabb aki mindennapi használatra veszi, gyári szoftverrel..
    Mivel zárt bootloaderrel jön olyan nagyon sok főzött rom-ra szerintem nem szabad számítani. És ha a tendenciákat figyelem, szerintem a zte a jövőben szigorítani fog a garanciális területen, és nehezebb lesz egy-egy elrontott romolás után garanciában visszacserélni a telefonokat... (amit megértek, mert az amúgy is halvány profit sávot csökkenti.. szintén kelzsoca írta, hogy a garanciális cserék döntő százalékban ilyenek voltak.. meglepne ha a zte tud róla, és nem akarna tenni semmit ezen a téren..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák