Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • airmax_2.0

    tag

    válasz Canonfan #324 üzenetére

    Az angol tegrás grand x -el mégegy gond az 512 Mbyte RAM. Nekem az emiatt felejtős, de volt rá kilátás, hogy 1 Gbyte -al is megjelenik nálunk hamarosan (ez kelzsca tájékoztatása szerint tolódik..)
    Az intel processzoros, az eddigi információim szerint szintén eléggé felejtős, bár az is 1 gigás RAM-al jön.
    Szerintem a processzor miatt semmiképp nem szabadna 60 fölött adni, (bár ehhez hozzá kell tenni, még az is lehet a marketing megoldja, hogy egekig magasztalják az intel neve miatt ami beégett az emberek retinája mögé... annak ellellenére fölbeszélik, hogy a midfield erősen felejtős... )

    szóval én nagyon rámozdultam a zte-re mert a blade-es ismerőseim jókat mondtak, de kétszer csalódtam bennük.. egyszer mikor európába hozták 512 mb RAM-al.. másodszor mikor ide az intelest hozták... (harmadszor amikor még mindíg nincs a polcokon... negyedszer amikor a tegrást nem is hozzák az idén... jövőre pedig akkor sem vennek tegra 2 processzoros telefont ha féláron adnák...)
    Szóval én most egy igen érdekes árban kicsit több, de még elérhető és szemrevaló koreaival szemezgetek (optimus L9)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák