Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz pzstm #426 üzenetére

    Mondjuk részemről erre várok már rég óta. Hülyét lehet már attól kapni, hogy nyomják az emberre az ezerféle kütyüt, aztán van otthon 20 féle cuccod, és mind más.

    Most lesz egy PC, azon dolgozol, menet közben egy tablettel folytatod a dolgot, vagy ha más nincs előkaparod a telefont, és azon, este pedig alvás előtt lehuppansz az x-box elé, és jöhet a szórakozás. Sőt X-Box mellett asztali PC lehet nem kell, ha valakinek elég egy Surface Pro tudása mondjuk...
    Mindezt pedig úgy teheted, hogy egyik eszközről a másikra átülve szinte észre sem veszed, hogy már máshol vagy. Minden kompatibilis mindennel, nem kell semmi ilyesmivel vacakolni, mindig, minden kéznél van, ami kell. Ennyi elég is. :)

    Csak az a baj, hogy ezt így egyben kellene látnia a consumer közösségnek is, és jelenleg ebben, mármint ennek az egész egységnek az együttesen kezelésében, annak együttes elképzelésében az MS kommunikációja kellene legyen a fő irányvonal, erre pedig valahogy nem nagyon akarnak még ráfeküdni..

    A csalódottságot pedig azért megértem mindenki részéről. Magam is az vagyok kissé, bár azt nem vártam, hogy a 1st gen cuccomból majd egycsapásra csúcsgép lesz ősszel, de azért egy új homescreen-nél kicsit többet vártam.. :U

    A Lumia tulajok pedig valljuk be, azért jogosan bosszankodnak, bár ebben pedig inkább a Nokia a ludas..
    Annak idején mikor vártuk a wp7-et, már akkor megmondtam, hogy elég gáz, hogy a szövetséges Nokia akkor szállítja az első telefonokat, mire én a HTC-m már meguntam(azt meg ugye tudjuk, hogy a HTC 2nd gen is előbb jött, nemhogy a 1st, mint az első Nokia). Tessék, itt az eredmény..
    Csak az a baj, hogy a vásárlók jelentős részét ez rohadtul nem érdekli, csak az, hogy a drágán vett telefonjuk már le is van t***va.. Bár sokakat lehet ez sem..

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák