Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petroleumlam

    tag

    Hát köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást, ugyanis segítettetek a döntésben. Ugyanis a T-mobile igen "kedvező" árban árulja most ezt a készüléket, 67 491 Ft a webshopban. De amiket mondanak a tesztben, már önmagában katasztrófa. Hogy nem képes játékot feltelepíteni mert nincsen elég memória. A rossz minőségű kamera és most olvasom itt a ram elfogyását is. Én nem értem hogyan lehet 2013-ban ilyet kiadni. A tesztvideo készítőitől pedig azt kérdezem, hogy komolyan ez érdekli az embereket 2013-ban, hogy van-e benne valutakonverter? Ezt a javás nokia 3510i is tudja. Ebből az jön le számomra, hogy ez a telefon igazából semmire nem használható, de valamit azért kell mutatni a műsorban. És az a rengeteg probléma ami van a készülékkel, azzal mi van? Az egész menürendszer fapados. Igazából olyan mintha az Emporia Talk Comfort telefont tartaná az ember a kezében. Egy alap szín, ló betűkkel és tulajdonképpen semmit nem lehet vele csinálni.A gyártó pedig már eleve úgy adja ki a telefont, hogy a jövőre nézve igazából semmire nem lesz használható ez a hardver. Vagyis már most gondolkozhatnék azon, hogy mit vegyek ha egy új fícsör kijön a windowsphone-tól. A tesztelőktől kérdezem, hogy mit akar mutatni a böngészőnél a kétujjas nagyítással? Ezt egy sima SE WT19 ugyanígy megcsinálja működő flash tartalommal. Ha kell, videóval bizonyítom. De egy szónak is száz a vége, ez egy újnak mondott régi telefon. Az embert nem az érdekli, (legalábbis engem), hogy hány pontot ad egy benchmark. Hanem hogy mire használható a telefon. Az meg mekkora égés már, hogy zeneváltáskor akadnak a zenék? Akkor minek a 2 magos processzor?

Új hozzászólás Aktív témák