Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Begi

    senior tag

    válasz Parci #152 üzenetére

    Nincs értelme vitatkozni vele Parci, mondhatsz neki bármit.
    Én korrektnek találtam a tesztet és az eredmény ellenére azon gondolkodom, hogy karácsonyra meglepem magam egy WDTV-vel. (Persze a végén lehet hogy LG BD390 lesz belőle:) )
    Az hogy nem játszott le pár fájlt rendesen az sok mindentől lehet. Köztük a firmware, amit valszeg frissiteni fognak, igy nem aggódom. No meg sok fórumtárs jelezte, hogy speciel neki nem volt gondja
    Én amellett hogy figyelembe veszem a ti véleményeteket szeretek több helyről tájékozódni és átlagot vonni. Ezen vélemények alapján számomra BestBuy.

    Persze az is lehet hogy megszivom vele, de akkor azt csakis magamnak köszönhetem, mivel ÉN döntöttem úgy, hogy megveszem.

    Respect nektek és a munkátoknak, csak igy tovább!

    UFF

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Parci #152 üzenetére

    hát, szerintem nem csak itt, hanem máshol is olvastam több asus tulaj erős kétkedését ezzel a teszttel kapcsolatban. én mondjuk elég gáznak tartom, h nem lett tesztelve valami köznapi vinyó is vele, meg szimpla hálózati másolás sebességei, ilyesmik.
    nem ma kezdtétek a szakmát, nekem soha nem volt gondom az objektivitásotokkal-szubjektivitásotokkal, meg ilyen jellegű tesztben sem igazán vagytok elfogultnak nevezhetőek. azt meg nettó hülyeségnek tartom, merhogy ánuszbérencek vagytok és lehúztátok a wd-t.
    felmerülhetett volna a gyanú bennetek is, h lehetséges a pendrive-val van gondja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák