Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz nyakec #1976 üzenetére

    Szia!

    Én is nemrégiben vettem egy WD TV Live-ot. Feltettem rá a b-rad fw-t, de még aznap vissza is tettem rá a gyárit, mert nem tetszett.

    - Lassú a menüje rohadtul.
    - Csak többszöri próbálkozásra találja meg a hálózaton a megosztott mappákat.
    - A filmek 80%-át nem játssza le (azokat, amelyiknek tömörített a fejléce). Ha egy ilyen fájlt próbálsz megnyitni, akkor indíthatod újra az egészet, mert aztán semmit nem nyit meg.

    Ez utóbbit lehet ugyan orvosolni az mkvtoolnix-el, de nekem nincs kedvem vacakolni vele minden egyes filmnél.

    Ha mégis feltennéd:

    - Fogsz egy üres pendrive-ot, leformázod FAT32-re.
    - Letöltöd a fw-t, a wdtvlive.ver fájlt megnyitod jegyzettömbbel és átírod nagyobbra a verziószámot a jelenleginél: pl.

    VERSION='1.06.16.WDLXTV_LIVE-0.4.7.3' LOCATION='wdtvlive.bin'

    - Rámásolod a pendrive-ra a wdtvlive.bin, .fff, .ver fájlokat.
    - Biztonságosan eltávolítod.
    - Bedugod a készülékbe, rámész a beállításokra és ott már jelezni is fogja, hogy van új fw.
    - Elindítod a telepítést és hagyod végigmenni, semmit nem húzol ki és kapcsolsz ki közben!

    Nem kell megijedni (mint én), hogy sokáig nem lesz semmi kép (no signal), ez egy ilyen. (kb 30 mp).

    Aztán eltávolítod az EJECT gombbal a pendrive-ot és kész is vagy.

    Plugin telepítése:

    Rámész a Pluginek menüre és létrehozod vele a mappát a plugineknek.
    Átteszed a PC-be, rámásolod ami kell.
    Visszadugod, plugin telepítése és kész is vagy.

    A pluginek csak akkor működnek, ha benne van a pendrive (vagy külső vinyó)

    Ha frissítés közben nem húzod ki a pendrive-ot, nem kapcsolod ki a készüléket, akkor nem tudod tönkretenni a WD-t. A gyári fw-t pedig minden további nélkül vissza tudod tenni rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák