Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diges60

    csendes tag

    Sziasztok,

    Én idén márciusban vettem az xTAB50-et. Néhány hozzászólással előbb kori18t felsorolt néhány gyerekbetegséget. Nekem ezek közül még maradt néhány.
    Igaz, hogy eddig még nem fagyott le, nem kapcsolt be magától, de több óra navigálás után bizony forró.
    Maga a navigáció szerintem jó, azzal semmi bajom. Ha mondjuk rosszul fordulok, akkor is gyorsan kisegít. De mire idáig eljutok!
    Autós navigációnál kell menni vagy 2 km-t, mire jelet talál és elkezd navigálni, gyalogos navigációt nem tudtam kivitelezni, mert az a "várakozás érvényes jelre" feliratból állt.
    És kell, hogy legyen a közelben valami áramforrás, mert hamar lemerül.
    Ezekkel kapcsolatban szeretnék egy hozzáértőt, mondjuk kelzsocát megkérdezni.
    Valahol előbbre olvastam, hogy van ez a gpsfix nevű app. Ez segítene a "várakozás érvényes jelre" jellegű problémán, illetve pontosan mit csinál ez a progi?
    Másik kérdésem a hálózati töltővel kapcsolatos. Az enyém nem gyári, 5V, 1500 mA. Ha ezzel töltöm és közben bekapcsolom, csak kb 10 mp-ig van képernyő, majd elsötétül. De a 10 mp alatt sem reagál az érintőképernyő semmire sem. Ha kihúzom a töltőt, minden működik. Normális ez? Vagy az a baj, hogy nem gyári a töltő?
    Előre is köszönöm a válaszokat.

  • diges60

    csendes tag

    válasz namegin #6592 üzenetére

    Sziasztok!

    Olvasgatom r66 és namegin hozzászólásait.

    Jól értem? Nektek a Sygic Voucher Only verzióhoz van kódotok és azzal tudtátok aktiválni a Sygic Navigation-t?

    Annak idején én is a Voucher Only-val együtt vettem az xTAB 50-esemet, megvan a kódkártya,
    még működik is, de ahogy nézem, a Sygic Navigation felhasználóbarátabb.

    A Voucher-t csak simán uninstall-al szedtétek le, vagy valami plusz gyalulás is kell?

Új hozzászólás Aktív témák