Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz MinionFlasH #3601 üzenetére

    Ha a garipapír elég az jó. Abban nem tulságosan bízok hogy jó áron megszabadulok e tepsitől, mondjuk nálam a porosodás még nem öltött zavaró mértéket. A gpsre még van egy alternatíva ami viszonylag olcsón működik is: a bricatta féle gps tether client és gps tether server alkalmazások, ez megbízható wifin keresztül meg tudom vele osztani a G300 gpsét a talk5h val, az alkalmazások darabja 400ft 800ból kijön. Így kis költségen használhatóvá varázsolhatnám az mtkval nem kompatibilis gps-es appokat, mondjuk használhatnám ezekre g300t is de a talk5h hoz képest rohadt lassú és laggol is, én meg már megszoktam a jó sebességet :)) Sajnos viszont számlám nincs és ha nyitnék akkor a banki költségek biztos jóval meghaladnák az appok árát, számla nélkül meg ugye nem tudok vásárolni a playról :((
    A másik lehetőség hogy rendeltetek valakivel egy bt gps-t de az lutri hogy menni fog e ezzel a telóval és jóval drágább mint a két app 800ft os ára. Inkább megvenném azt a két appot, és akkor bármilyen mtks telót is vegyek a g300 gpsét megbírnám vele osztani, a moto g 4g mellett egy jiayu g4c is képben van, esetleg egy nyolcmagos fullhd mtk, és akkor válasszak is bármilyen telót a g300 gpse egy biztos pont lenne.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák