Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SlágerTibo

    csendes tag

    válasz lsc #59 üzenetére

    Nekem egy 160 gb-s 3.5 külső hdd-vel tökéletesen megy az időzített felvétel.először is frissítettem a firmwaret. Időzített felvétel : Menü>rendzserbeállítás>időzítőbeállítások>1 OK gomb.Ezek után Időzítőmód:egyszeri, napi,stb. Időzítőállapot-FELVÉTELRE KELL állítani, mert ha csatornára van akkor csak arra kapcsol be de nem vesz fel.Kívánt csatorna megadása.Bekapcsolás dátuma tetszés szerint.Bekapcsolás ideje tetszés szerint.Felvétel Időtartam óra, perc hosszúságban .Mentés.
    Egy időben tud felvenni(időzítve) úgy, hogy más csatornát nézek, sőt tud egyszerre két felvételt is más csatornákról(ezt úgy csináltam, hogy 1 percel későbbre állítottam az egyik felvételt). A timeshiftet a menü REC-nél találod, ha bekapcsoltam 20 gb-t lefoglalt a hdd-n.
    Ha ez be van kapcsolva akkor tudod használni a REC gombot a távon.
    A felvételek lejátszása: Menü>Eszközök>Médialejátszó>0 gombbal(nem ok-val) léptetni fent a Felvételre>abban van a felvett anyag(ok), nézés után a nagy sárga gombbal lehet törölni a listáról. Nekem bevált pláne ennyi pénzért.
    Ja a hdd-t formázni kellett a cx-en mindezek előtt , a menüben megtalálod hol kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák