Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz 8th #12 üzenetére

    Veled van a baj! ;] Hiszen tudod: ha megáll: fal, ha ledől: járda! Rosszul mondtad el a feladatot! :D

    kovsol: nem hogy tömítés, de ezek már retikülell járnak. Ilyen bigyókba több nagyfröccs árát bele kell invesztálni és lehet, hogy hetekig nem kell.
    Gázasra nem mondok semmit, de inkább mégis... ;]

    Magyar gázbojlert vettünk, PB-ről akartuk "hajtani". PB szettre boltban azt mondták, csak a gázszerelő veheti meg. Mondom sebaj, a hivatalos beszerelő rakja fel, mert kell a gari, ezen nem spórolunk. Kijött megnézte, megbeszéltük az elhelyezést, stb... Mondta, h rendeljek PB szettet a boltból, mondom nem tudok, cserélje ő, kész. OK. Már beköltöztünk, anyámhoz jártunk fürdeni, mert PB szett nem jött, azt mondta nincs, ferde van, de ez, de az... meguntam, írtam egy panaszos levelet a gyártónak, hogy akkor valami legyen: nekünk most csak PB van, vagy lesz PB szett hozzá, vagy cseréljék villanyra...

    A főnök (nevet nem tudok, de valami vezető volt, nem kiskutya) felhívott, elég durván beszélt, kezdett osztani, mert én mit hazudozok, etc... etc... Mondom én hogy hazudnék, mikor csak a tényeket írtam le: bolt nekem nem ad -talán kérdezzék meg a boltot hogy miért, hiszen autóhoz féket is adnak, pedig nem vagyok autószerelő- és a saját beszerelő partnerüknek sem adnak 3 hónapja, csak ferde valami van, tehát én ezt tudom mondani, ennyi.

    Erre a mókus erősen hangnemet váltott: az üzlet adhatna nekem is, nem tudja miért ilyenek, de adhat. Kéri a beszerelő adatait, mert valami olasz vagy mittomén típus alkatrészeit szokták fusiban beszerelni... tudnak róla, de ezek nem derülnek ki. Másrészt egyféle típus van, küldenek postán, adjak címet. Valami 500 Ft volt a cucc amúgy. Vizsgálat indult a gázas ellen elvileg. Eladtuk és lett villanybojler... A köcsög meg az 500 Ft-os sz@rra mondhatott volna 2000 Ft-t is, így meg lehet, h ugrott a céggel a szerződése...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák