Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz gghrtz #44 üzenetére

    Nem tudom, hogy IPS-nél mi a helyzet, mert ott az 5-6ms olyan, mint TN-nél a 2ms...
    Ami igazán jó lesz, és verni fogja a TN-t (és az IPS-t is) az az OLED lesz, mivel ott szebbek a színek (IPS-től), betekintési szög is nagyobb (180fok), valamint 240hz sem akadály, és már most van 0,00000001ms-os panel (a számokat random írtam, de jó pár nulla van a tizedes után, azt tudom). Az meg a pláne, hogy 3mm vastagra lehet csinálni egy 50"-os kijelzőt, káva pedig nincs :Y Egy ilyet kérek szépen majd, persze legalább 5120x2016-as (21:9 - 4K) felbontással :U

    (#45) pakriksz: "nem látod szaggatottan, ugyan is az emberi agy 50 változásnál többet nem többet megkülönböztetni, a 60hz már azt is túlszárnyalja"

    Ezzel mehetsz is valahova a konyhába a nagymamáknak magyarázni, akik elhiszik azt is, hogy majomból lettünk, mert ez most olyan bölcsesség volt, mintha csak Darwin mondta volna :U Szia.

    - Innen látszik, hogy sem 120/144hz-et, sem 60fps-nél többet még nem láttál... 120 és 144 között is látom a különbséget (igaz, ott nem lényeges. A legdrasztikusabb változás 60 és 90 között van kb, afelett meg már nem sok változás van, de még az is látható. Efeletti értékről nem tudok nyilatkozni, mert még olyan monitor nincs, de egy biztos, az emberi szem 500 is több képet be tud fogadni, viszont ha azok nagyon hasonlóak, akkor 200 körül marad a száma azoknak, amiket fel is dolgoz teljesen, ebből eredően 200hz-ig/fps-ig látni fog mindenki különbséget, aki nem vak, vagy hazudik... -

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák