Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Alien! #24 üzenetére

    Nem tudom milyen aktív tévéd volt, de ott is számít, hogy milyen minőség... Nvidiánál nincs, ahogy olyan aktív TV-knél sincs vibrálás, amikkel én filmeztem - ezek mind elég drágák, tehát ha egy legolcsóbb aktív tv-ről van szó, akkor felesleges tovább vinni a témát - mindig jó volt minden, több filmet is néztem már egymás után gond nélkül. Ezzel szemben a Samsung 400e huf-os 800hz-es csodáját 2 óráít bírtam nézni, utána már nagyon zavarta a szemem, és a 3D élmény kb fele volt az aktívaknak...

    Ha játszol, akkor monitoron játszol. Monitornál meg nem használunk HDMI-t, csak is DP-t, vagy Dual-Link DVI-t. Többek közt ez is az egyik lényeg az aktív 3D-ben, hogy szemenként alapól valódi 60hz-et kapsz, nem felskálázott 30hz-ből 800-at, meg ilyeneket...

    (#25) gghrtz: Ez érdekes, mivel HDMI-vel nem enged semmilyen vga 120hz-et. DP-t meg Dual-Link DVI-t szokás használni (meg úgy alapból is ezeket használjuk monitornál). Utóbbiból erednek a 144hz-es monitorok is, mert a Dual-Link, önmagában benne van, hogy Dual, 2x72hz-et tud vinni, mivel a Single-Link csak 72-t, így kijön a 144hz. DP-vel viszont lehet 240hz-et is, szóval ideje lenne ügyködni a monitorgyártóknak gyorsabb kiejlzőkön :D

    [ Szerkesztve ]

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák