Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mister_X #10 üzenetére

    na, nálam az b@ssza ki a biztosítékot, ha a kiadó van annyira pofátlan, hogy a dlc szimplán content unlock: rajta a tartalom már a gyárilag sütött korongon, de bizonyos részeket dlc megvásárlásával tud "felnyitni" a jóhiszemű vásárló :U :W ...arra nem veszik a fáradtságot, hogy legalább úgy állítsák be, hogy "kész a játék, de kedveskedni akarunk azzal, hogy a kiadás után is dolgozgatunk a remekművön és ezért sajnos pénzt kell kérnünk, mert rengeteg plusz munkánk volt vele"

    ui: magam részéről letudom annyival, hogy dlc-t soha nem veszek... ha előreláthatólag érdekelni fog a sok-sok plusz tartalom, akkor meg kivárom a goty/complete változatot... így 30 fölött egyre higgadtabb vagyok: nem kapkodom el a vásárlásokat, senki nem hajt, akár éveket is várok játékra

    #13: tényleg, azt el is felejtettem... a blizzard hozzáállása nekem egyébként jobban tetszik: jött a d3 teljes áron, évekig jöttek hozzá a patchek, amik contentet is tartalmaztak időnként, aztán ott volt a teljesárú kiegészítő... ezeken felül viszont ha megvetted, akkor a tartalom 100%ig elérhető... ők szerencsére a régi modellt követik: van kiegészítő, drágább is, mint egy dlc, viszont tényleges tartalmat kapsz

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák