Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pimespo

    csendes tag

    válasz ludus #1374 üzenetére

    Az összes Windows telefonon problémás a Viber... Egyenes és egyértelmű választ nincs még.
    Egyébként ma este 8-tól nem ment a Viber nekem se, de még laptopról sem.
    Én tettem fel kérdést Nokia 920-al kapcsolatban, de nem hiszem, hogy lesz rá megnyugtató válasz.
    Szépen be is tettem a telót a dobozába, be a fiókba, addig használok egy alap androidos telót, azzal legalább nincs gond a Viber fogadással. Majd előveszem, ha lesz egy normális VOIP app a jövőben.

    [ Szerkesztve ]

  • pimespo

    csendes tag

    válasz ludus #1380 üzenetére

    Na az előző hozzászólásomat elnyelte a blogmotor, bepötyögöm újra.
    Valószínűleg az operációs rendszer gyártója is ludas egy kicsit, bizonyára nem ad meg minden támogatást a fejlesztőknek.Ez igaz lehet a Skype esetében is hiszen nálam Lumia 920 nál ugyan ezek a problémák.
    A Gmail fiókra érkező levelek is órákat késnek, ha push van beállítva. Viszont a hotmailos levelek azonnal megérkeznek.
    Vagy az is lehet, hogy a Windows Phone rendszer egyszerűen nem alkalmas jelenleg normálisan a harmadik féltől származó alkalmazások hibátlan háttérben való futtatására.
    Remélem nem az lesz, mint a Blackberry 10-nél, ugyanis 2 napja jelentették be, hogy az ígérgetésekkel ellentétben nem lessz rá Viber.
    Amúgy az is érdekes, hogy a Viber fejlesztői nem komunikálják túl a Windowsos platformon való működés hiányosságait.
    ViberMedia sem reagált még az ezzel kapcsolatos kérdésekre, gondolom nem véletlenül...

Új hozzászólás Aktív témák