Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz malnabokor #7 üzenetére

    Nos sziklamászásra nem jó, de ott vannak más megoldások :D Én itt konkrétan a biciklizős részére gondoltam a dolognak, oda jó a stabilizátor...

    (#8) lenox: Első mondatodat nem értem... (Mivel nem kell vele csinálni semmit, amikor alapból a funkciója az, hogy egy helyben van a kamera, akár trambulinon is ugrálhatsz...)

    Itt mozgásról van szó, mármint hogy a kamera mozog... Hol mozgatsz te egy kamerát úgy alapvetően napokig? :U Akkor nem mindegy, mivel veszed fel? :D Ha meg egy helyben áll napokig, egy timelapse-hez, akkor nem kell ez a MS program, mert nem mozog a kamera :DDD Amúgy meg a kamera egy stabilizátoron a kezednek súlytalan, a tested pedig csak elbír +10KG-ot a ruhával pár órát, nem? Így dolgozunk vele bizonyos helyzetekben.

    Hogy értsd mi a lényege a cuccnak:

    (#11) ledgeri: Csak különböző márkákról van szó, viszont a Steadicam az igazi, ők az elsők a témában (drágák is rendesen). De ezeken kívül van 4-5 márka, aki ilyesmivel foglalkozik. Én Glidecam-ot használok, és azt szeretem. Minden márkának megvan sokféle felhasználási területre a termékeik. Az egészen kicsi DSLR gépekre tervezett kézi stabilizátoroktól, egészen egy F55-re való több kilót tűrő rendszerig minden.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák