Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz bunfi #68 üzenetére

    megbocsájtok mert a komment lényege nem az hogy van e ilyen jedec szabvány, hanem az hogy : :DDD

    " A GDDR6X ugye 18 Gbps fölé jönne, de oda még jobb árnyékolás kellene, ami gyakorlatilag a jelenlegi technológiákkal lehetetlen. Akármennyi X-et raknak a memória mögé, a gyakorlatban reálisan 16 Gbps hozható maximum."

    paprobert : veled deal :DDD
    Pont a világképpel van amúgy baj ami kiépül majd romba dől olyan embernél is mint én akinek nincs megfelelő szakmai tudása sok esetben hogy eldöntse a valóságalapját egy egy kommentjének, ezért már mindent kételkedve fogadok amit ír sajnos.
    Az meg külön hab a tortán hogy ami a zöld konyhában készül csak szar lehet. :DDD

    bunfi : nem ezen akadtam fent csak , aki követte az utóbbi diőkben az Nv találgatóst az tudja miről beszélünk Tömören sok kommetje arról szólt , mikor kijöttek a pletykák a 350 wattos és 320 wattos TDP ről, hoy Nvidia alászaladt és megszívta, és a Big navi 22 TFLOPS feladta a leckét nekik és problmát okoz nekik ezt a szintet meghaladni,de talán majd a következő csíkszélen sikerül nekik időben reagálni és nem maradnak le, szereznek elég tapasztalatot.

    nincs itt csaholás a cikk amiről szól arról szól a kommentem a cikkíróra levetítve, nem kell ehhez egyetemi diploma hogy lásd ezt azon kívűl hogy egy Nvtrollt látsz bennem meg kellene érteni azt is hogy miről és miért írko konkrétan pont neked kellene nézned kicsit távolabbról, mert tekjesen a cikkhez kapcsolódik, de ezt leírtam már feljebb.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák