Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    12 inches MBA-ra látok esélyt (a 11-es és 13-as verzió megszüntetésével), sőt arra is, hogy ha az Intel elég erős processzort lesz képes gyártani passzív hűtéssel, akkor bekerülhet az MBA-ba, de szerintem az még nem idén lesz. Nagy méretű iPadra szerintem addig nincs szükség, amíg az iOS-t nem teszik alkalmassá a rendes multitaskra. A Microsoft a teljes funkcionalitású windowsos tableteivel nagyon komoly konkurenciát jelent neki a professzionális szegmensben, sőt az otthoniban is. Egyedül az appok terén áll sokkal jobban az iPad, de céges használatban gyakran nem az általános, hanem a külöm nekik írt egyedi szoftver a lényeg. Egy windows-os tabletet könnyebben integrálhatnak be a cégek a saját rendszerükbe, hálózatukba és a belső supporthoz, oktatáshoz sem kell extra erőforrást rendelniük. Azt jósolom, hogy céges felhasználásban az iPad le fog maradni, akár iOS, akár OS X lesz rajta, mert mindkettő viszonylag rendszeridegen a legtöbb cégnél. Otthoni felhasználásban viszont teljesen felesleges a nagy 11-12 inches tablet, hiszen sokszor még a 10-es is nagy.

    Ha idén piacra dobnak új iPadot, szerintem csak a szokásos ráncfelvarrást kapja, mint pl. új proci, esetleg jobb kamera-kamerák.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák