Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    Látom, hogy van itt 1-2 ember, aki ugyanúgy rossz véleménnyel van a Philipsről, mint én. Én így jártam a termékükkel:
    1 éve vettem egy Philips 90.000Ft-os kompakt házimozit az új LG TV-mhez. Elvárásom csak annyi volt, hogy állványos legyen, optikai bemenettel rendelkezzen, jól szóljon, a többit a TV intézi, szerintem nem nagy elvárás. Ennek sem felelt meg. Összerakása az állványos hangszóróknak rémálom volt, vízhólyag a tenyeremen 1 hét izomlázzal, annyira nehezen lehetett összecsavarozni. Utána kiderült, hogy a cucc 50 mp alatt bootol be, ennyi kell neki, hogy hangot adjon ki. A hangerőssége kevesebb volt, mint a 10 évvel ezelőtt 40.000Ft-ért vásárolt kishangszórós LG-é (oké hogy kamu, de papíron a Philips 1000W, a 10 éves LG 185W, és mégis sokkal hangosabban szól az LG). A menüje említésre sem méltó kb. C64-es grafikát nem éri el, oké hogy nem számít a menü, de azért valahogy nézzen már ki. A hűtőventillátora hangosan visított, ami idegesítő volt. A beszédhangokat elmosta, hiába hangosítottam, nehezen lehetett érteni a beszédet. Próbáltam mindent: éjszakai üzemmód, ráadásul a szélső hangszóróknak legkisebbre vettem a hangerejét, a középsőnek leghangosabbra, amiből a beszéd jön... valamit segített, de az alap probléma megmaradt. Éjjel/este ez miatt használhatatlan volt, hiszen ha olyan hangerőre emeltem volna, hogy a beszédet halljam, akkor a robbanásoknál jött volna fel az alsó lakó.. Ami egyedül jó volt benne az a médialejátszó része, mindent lejátszott. A negatív része ennek, hogy a filmek 80%-ba már nem tudott beletekerni, általában lefagyott. A mélye puffogott, hangos de erőtlen volt, hallottam ahogy fújja ki magából a levegőt, mint valami ócska kínai cucc, ami erőlködik. Igazából sok jót nem lehetett elmondani róla...

    Lecseréltem egy LG 2.1 soundbarra: bekapcsolom, 5 mp és van hang, a beszédet érteni, jobb hangzás, a mélye pedig sokkal-sokkal szebb. A Philips elbújhat ez mellett, ilyen h.mozit, mint ez a Philips volt, ilyet kínai cégnek sem szabadott volna piacra dobni, ez már pofátlanság szó szerint. Ha azt mondták volna, hogy 20.000Ft-os Orion, azt mondtam volna valakinek: "20.000-ret kiadtál erre a sz..ra?"

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák