Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    veterán

    válasz #06658560 #616 üzenetére

    Pontosan azért, amiért 10+ éves BMW-ket hoznak be külföldről. A kisebbségi komplexus miatt megveszik a roncsokat 2-3 milláért (10 év hitelre). Vagy azt ugye nem akarod nekem bemagyarázni, hogy vadi új S80-asok állnak sorban a panelok előtt?

    (#617) Cathfaern

    Azért, mert a tények sértik a lelki békédet nem én vagyok a hibás. Mondom, a piac beárazta a dolgot, mit nem lehet ezen elfogadni? Adott környéken a téglaházak négyzetméterára szignifikánsan magasabb, mint a paneloké. Ezen miért kell rugózni és megsértődni? Ha a panel olyan fasza lenne, akkor mindenki azt akarná venni, és többe kerülne, mint a többi. Akinek van pénze, az nem oda költözik. Fogd fel úgy, hogy te vagy a kivétel.

    (#621) UnA

    Tehát az Ózd melletti cigánytelep lakója ugyanolyan esélyekkel indul neki az életnek, mint a XII-ben tengődő, ugye? Persze mi az, hogy boldogság, amikor tudjuk, hogy boldogok a lelki szegények. :)

    (#620) Cathfaern

    Például a volt csajomék. Anya-apa ügyvéd vidéki megyeszékhelyen, nagy kertes ház, emellett 2-3 lakás befektetésnek. Volvo S60 apukának, egy kis Toyota anyukának. Évente egzotikus nyaralás, néhány évente komolyabb volumenű a családdal. Kertész, bejárónő. Ez a középosztály.

    (#628) hb1

    Nekem semmi bajom a panelházakkal. Még azt se mondom, hogy nem laknék bennük. De hát ne mondjuk már rá a Trabantra, hogy de ez Mercedes!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák