Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz R9DEON #11 üzenetére

    Nekem a superspeed szoftverekkel pl. olyan szinten inkompatibilis volt, hogy telepítésük után már el sem indult, újra kellett telepíteni és a rendszervisszaállítások is törlődtek igenigen nagy bánatomra.. Csak példaként. AMD pedig még mindig nem tett le egy épkézláb drivert a radeonokhoz, a legújabbak is max 1 hónaposak és bugzanak, mint a macskák szerteszéjjel, ráadásul kivették belőlük a számomra fontos hardveres enkódolás támogatását, a megszokott és eddig használt programjaim csak pislognak, hogy a kártyám nem is tudja, holott cata 15.6bétáig benne voltak pölö. És ezt tákolták így év végére.. Mikor a hivatalos Win10 10240 már júli 24-e óta elérhető vásárlói szinten (ők pedig minimum 2 héttel előtte megkaphatták, mert én is megkaptam enyivel előbb) A win ciszta, win7 idején emlékszem hogy már az első bétákhoz is voltak értelmezhető drivereik és igaz azok is béták voltak, de full használhatóak. A 8-at nem követtem ilyen téren, mert mai napig okádni köll, ha ránézek, meg állandóan Ballmer führer kopasz fejit vélem fölfedezni az ikonok között, ahogy elégedetten vigyorog. Az intel CT kártyám (amit kb. minden OS full supporttal kezel teljes funkcionalitással BSD-től linuxon át OsX és Win10 előtti windowsokig) Win10 alatt "herélt" funkcionalitású és csak MS. alap drivert engedélyez, amit letölt magának, többi (hivatalos) kuka. De sorolhatnám napestig..

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz R9DEON #11 üzenetére

    Még mindig nem oldották meg, hogy meg tudjam nyitni az összes itthoni pendriveomat W10 alatt. Win7, Linuxok, okostévék kezelik mindet. Eléggé alap dolog, de mégsem megy neki, a W10 topicban sem találtunk rá megoldást...

    Szóval tényleg csak két indok van a W10 mellett számomra:
    -DX12, bár jobban érdekel a Vulkan, az meg nem W10 only
    -ha valamiért újra kellene rakni a Win7-et, akkor egy fél nap rámenne mire lefrissíti magát...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • jacint78

    addikt

    válasz R9DEON #11 üzenetére

    Mond ezt azoknak akiknél még mindíg mennek a 3.1-es windows-os gépek amiket iparban használnak. Működnek rendesen, miért kell váltani. Amúgy igen, amíg csak fészbúkozol a gépen addig jó a W10, de, ha picit komolyabban használnád, akkor fonod a hajadat..

    CPT.Pirk

    -ha valamiért újra kellene rakni a Win7-et, akkor egy fél nap rámenne mire lefrissíti magát...

    WSUS

    [ Szerkesztve ]

    type your text here..

Új hozzászólás Aktív témák