Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz CPT.Pirk #13 üzenetére

    "ha valamiért újra kellene rakni a Win7-et, akkor egy fél nap rámenne mire lefrissíti magát"

    Ne is mondd.. nekem ráment másfél napom 2 Q2Quad-os géppel. Mondjuk ennek az időnek egy része azzal telt, hogy olyan iso-t kreáljak, amiben már integrálva van az SP1 óta megjelent patchek FELE (legalább*; ennyi fért a pendrive-omra, ami kéznél volt) Tudniillik, az első gépnél a win7 feltelepítése után 2.5órán keresztül CSAK KERESTE! a frissítéseket, kb. eddig bírtam, aztán bealudtam, nem vágom hány óra múlva találta meg őket, de akkor sem az összeset, csak kb. 130~valamennyit. A letöltésük, telepítgetésük, pedig olyan csiga lassan ment, hogy azt hittem kitépem a hajamat (100/50megás optikai szálas nettel, de frankón a régmúlt "csicsergő modemes" időket idézve) Na és akkor kreáltam az említett iso-t ami igenigen lassan akart elkészülni persze. Végül, az azzal telepített (másik gépen lévő) Win7-es gép még pár órát eltökölt a frissítésekkel így, hogy a fele adagot már megkapta a telepítés során. Első bootkor szélesvásznú lidércnyomásként az fogadott, hogy váltsak Win10-re mert az mennyire jó! Azóta is zaklat naponként 2x. Hát így nem nehéz, ha ennyire beparkoltatják a Win7 update szervereket, vagy nem tudom hogy csinálják, hogy ennyire lassú (köröztetik az adatokat át a fél bolygón, vagy mi :F ) mert régebben nem emlékszem, hogy ennyire gáz lett volna. Mondom: 2.5 órán keresztül a frissítés gomb megnyomását követően még mindig ott tartott, hogy "keres". Letöltés csigalassú, telepítésnél már hálaimákat zengedeztem akárkinek odafönt :DDD Én szerintem szándékos ez a fajta lassítás, de nem akarok ünneprontó lenni, vagy paranoidnak tűnni.. Win10-en ez kb. annyi, hogy rányomok a frissítések keresése gombra, 5-10másodperccel később jelzi is mit talált, majd a telepítés gomb nyomkodását követően pár perc alatt kész az egész hóbelevanc..

    (#15) Egon: Én is így vagyok vele. Állítólag majd a jövőre megjelenő "redstone" lesz SP1-nek betudható (a régi szisztéma elnevezései szerint, bár olyan már nincs Win10 óta ugye)

Új hozzászólás Aktív témák