Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz szabi__memo #33 üzenetére

    Elvileg azt mondják, hogy elég egy szoftveres frissítés.

    Az én három tv-m egyikében sincsen gyárilag ci+ foglalat, csak sima ci, mégis mindegyik szerepel a upc kompatibilitási listáján.

    Male: mindig filléres tételekről van szó, mégis általában ezek azok a dolgok, amik sokkal megdobják a vásárló fele mutatott árat.

    Maradjunk annyiba, hogy csak magának az univerzális ci slotnak a biztosítása bőven elegendő jelenleg.

    jerry311: sajnos az alacsony lefedettség miatt a kábeles digi nem mindenkinek megoldás.

    Én magasról teszek a upc "csoda digitális tv-jére", amire csinálják a nevetséges és drága reklámokat, ahol a totalcaros arcok egy ország előtt járatják le magukat (biztos bőven megvannak fizetve).
    A Bandis reklámok legalább viccesek voltak.

    Nekem most 5k havonta az előfizetés, ezért analóg kábel 3 tv-n, 25 megás net és telefon.
    Ha hd-re vágyom, akkor átkapcsolok az ingyenes mindigtv-re, ami szintén be van kötve mind a három készülékre+kettőhöz van műholdvevő, szigorúan fta adásokra állítva.
    Minden másra ott az internet.

    Upc kábelt nézem a legkevesebbet, csak azért van, mert így csomagban a többi olcsóbb.

    De az a minőség és színvonal, amit ezért az árért kap az ember (most a digitálisról beszélek és a mellérendelt box/olvasóról) nevetséges!

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák