Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyito88

    aktív tag

    válasz spect80 #93 üzenetére

    Én úgy idnultam ki, hogy kell egy olcsó kínai telefon, napi használatra. Mert 200 000 ért nem vennék prémium telefont. Max 200 dollárt állapítottam meg. Nem vártam csodát se prémium minőséget.

    Viennát akartam, 176 dollár körül volt akkor, jött a kedvezményes vásárlás 199-ért Future személyébe.
    Belentem, alavetően jól hangzott a dolog, hogy 24 dollár pluszért +1gb ramot meg pár extrát kapok.

    Nem várnék sokat tőle, csak működjön a GPS. Ezen kívül bajom nincs vele.
    Kb kavi 2 alkalommal használnám a GPS-t, vagy még annyiszor se. De lehangoló eléggé így, meg a tudat, hogy ha kell akkor SINCS nem jó érzés.

    Csoda persze nem lesz nem is várok, nem fogja meg a sputnyikot meg hubble vételét. De legalább legyen vétel. Mert most ha talál sima sétálás közbe elhajítja.

    Ha ezt beszítvam, akkor ez van, senki nem kényszerített, én döntésem volt. Ez volt az első kínai telefon vételem, Meg is járhattam vele.

    Tanultam belőle, sose vegyen az ember kínából új modelt, várjon vagy fél vagy1 évet vele, amíg kisul, hogy mi múködik mi nem. Azután kezdjen elgondolkodni mi kell neki mi nem.

Új hozzászólás Aktív témák