Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyito88

    aktív tag

    Nekem momentán van egy Future készülékem, a GPS-en kívül semmi baj vele, szerethető, élhető készülék.
    (A GPS viszont marha bosszantó... DE elvileg jön a javítás már tesztelik. Az összes Helio P10 telefon küzd ezzel mellesleg. GPS rész valahogy még nem az igazi nekik.)

    Elolvastam a tesztet és vannak olyan részek amik nem teljesen igazak arra a szériára amiből én kaptam.

    Az első 3-4 töltés alkalmával valóban pocsék volt a készenléti idő, már javult.
    Sokkal, mintha éledne a telep DE lehetne jobb.

    Az alap rendszer egy kaka, ne várjunk tőle Samsung LG vagy Sony featurekkal teletűzdelt valamit.
    Alap android és kész. Kb 3-4 óra alatt sikerült pofássá varázsolnom.
    Eszméletlen gyors a kegyere. A mobil hálózatot satbilan tartja két hálózaton lógva, Telenor és Telekom.

    Tűéles a kép és baromifényes, a fényerővel nincs gond.
    A lekerekített széle a képernyőnek, oké, DE könyörgöm ne várjunk már tőle egy S6 EDGE vagy S7 EDGE kijelzőt.

    A szilós dolgot megint nem értem, enyém tök korrekten van illesztve, nincs tulfolyás.
    Lehet már módosítottak a gyártáson és az alkatrész beszállítókon?

    A ghost touch vagy mi a fene, nálam eddig nem jelentkezett. A fólia viszont idegesítő valóban.

    A kontra pedig a GPS és az Akku lehetne combosabb. De ennyi.

    239 dollár. Az S6 edge kb 480-500 dollár körül alakul. Akkor most hogy?
    Pozícionálljuk már az ára alapján a készüléket.

    LowPrice kategóriába tökéletes HA a GPS-es bakit megoldják a kemerához is jön a javítás, azt is csak összecsapták.

    Nem prémiumként kell ránézni Ennyi.

    Én 199 Dollárért rendeltem Ápr 04.-én, kitartóan vártam rá nem keveset, mire ideért.

Új hozzászólás Aktív témák