Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Az aljára tették a jack csatlakozókat? Nem szerencsés választás. Jól néz ki, meg valószínűleg elég jól is szól, de az árával egy kicsit elszálltak.

    #7, #11: Én a kezemben szoktam fogni. Külön nem jó, de ez van. Tetszőleges butatelefon is túl nagy már ahhoz szerintem, hogy zsebben/felkaron lehessen kényelmesen szállítani. Ráadásul egy drága telefont én nem is szívesen vinnék magammal, mert még baja lenne (beázik, megázik, leejtem...), úgyhogy mostanában többnyire telefon nélkül futok, ami amúgy egyáltalán nem szerencsés.

    #38: Élni tudni kell :DDD. Mondjuk annyiban igaza van, hogy a 8 GB-os, igen vékonyka háttértár ezt valamelyest indokolja. Szoktam mondogatni, hogyha nagyon burzsuj lennék, akkor sznobpukkasztásként bordeaux-i borral innám a VBK-t - pedig nem is szoktam VBK-t (se) inni.
    Amúgy kövezzetek meg, de egy jó forrásból kódolt 128 bites mp3 nem annyira szörnyű, mint ahogy azt sokan szokták gondolni, utcára bőven elég lehet. Otthon, fotelben ülve meg nyilván nem azt kell hallgatni.

    "Mintha a Ferrarit a szomszédból okosban szerzett "benzin"-el használnád, meg a sarki gumigyuritól akciós újrafutózott abroncsokkal, acéltárcsán."
    Még a Frei dossziéban volt, hogy valamelyik maharadzsát megsértették az egyik londoni Rolls Royce szalonban, mert vagy 2 percig nem ment oda hozzá senki. Berágott, elment, majd vett 2 Rolls Royce-t is, amiket bosszúból csak tehénlepény-szállításra használtak (állítólag).

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák