Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Valaki tudna jó festéket vagy alapozót ajánlani?

    Sokszor hőálló festéket használtam (Mastero) nagyon szép meg jó, kiégetés után elég erősen tapad a felülethez.
    De pl gépházat nem tehetek a sütőbe, főleg ha kívül az eredeti festést meghagyom. Akril festékeket szoktam használni mert nagyon szép felületet adnak de borzasztó sérülékeny talán mert nagyon keményre szárad. Kis ütés és lepattan azon a részen, vagy csavart behajtok és körülötte azonnal leugrik a festék. A felületet féktisztítóval tisztítottam meg festés előtt. ez egyből kinyomja a résekből is a koszt, azonnal szárad, mit az alkohol. Azért át is töröltem gyorsan mielőtt megszáradt ami lehetett.
    Veri Well akrilt használtam aztán ebből a márkából a fedéshez való lakkot. De nem vált be. :(
    Ahol csak hozzáér valami lepattan a festék. Hiába szép nagyon kel rá vigyázni.
    Van valami jó megoldás erre?
    Elég sima a felület lehet fel kéne csiszolni de nem sík lehetetlen felcsiszolni ennyi sarkat meg kiálló részt.
    A legjobb az lenne ha erre a mostanira tudnák egy jó fedőréteget ami valamit erősítene rajta, persze ha ez már eleve nem tapad elég szar.
    [link]
    [link]

    Persze nem vészes így sem csak vigyázni kel rá, ahol lepattan ott azért jön le mart valami oda csúszik be de ezzel takarva is van tehát összeszerelve nem látszik, a hibák gyorsan javíthatók akár összeszerelve is egy papírlappal eltakarva amit nem akarunk festeni egyből lefújható a hiba, 15 perc és száraz.. De akkor is jó lenne valami jobb megoldás amit otthon is megoldhatok.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák