Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    Hat nem tudom, de ez az Asrock FM2A85X Extreme6 alaplap csak nekem tünik tulzasnak a 3 pci express csatoloval? Hát azt hiszem még szoloban egy jobb vgahoz is kevés akaármelyik fm2es apu, nemhogy 2höz.
    Egyéb eszközöknek 2 pci-ex1 es es tovabbi pci helyek, azoknak még lehet is ertelme.

    30ezres arert meg inkabb mar van 990fx-es lap amibe ugyanugy 2 vga megy 2*16 sávon és a mellé ilyen átlag apu árban már siman egy 6 magos cpu.
    Na meg az örök kerdes apu mellé minek vga. De ha már kell legyen rögtön 2 :DD
    Bövithetöseg is kilöve mivel next gen Apu Fm2+os lesz es fizikailag inkompatibilis ezzel.

    Na mind1 nem látom hogy kiknek keszülhet ez a lap.

    [ Szerkesztve ]

  • Sinesol

    veterán

    válasz Graphics #15 üzenetére

    Hat igazabol ha bejön a kaveri az fm2+al meg a többi ujitassal,a kkor ugyanolyan elavult lesz a richland is mint a trinity, ami nem csoda hiszen a richland is trinity csak kisebb rancfelvarras+ minimal gyari tuning.
    Talán 1 ezressel több lesz hasznaltpiacon:)
    De szerintem is tök felesleges, mivel tesztek alapjan is az jön le hogy mar a 2133mhzes ramokbol se profital szamottevöen az igp a cpu teljesitmeny meg csak sima 2-300mhzes gyari tuningja a trinitynek.
    Dragabb ram aminek semmi haszna + cpu is ugyanaz.Ha meghuzza a trinityt a 6800 orajelére total ugyanott van teljesitmenyben kb. Gyakorlatilag egy atnevezett trinityt probalnak eladni annak akinek beveszi a gyomra :) na mind1 kinek mi tetszik szive joga.. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák