Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    én tényleg csak azt nem értem, hogy miért kell minden konzolos hírnél előjönni ezzel a személy számítógépes játékos mester verseny szöveggel :W PC-n szeretsz játszani, értjük, más meg nem és kész, ennyi a történet, kérem haladjon tovább mindenki.

    én amúgy két generációnyi konzol után tértem vissza a PC-re, aminek akár még a PS3 szoftvere is lehetett volna az oka, de nem az volt. éveken keresztül kellett a mobil PC munka miatt, volt is rendes notim, dokkolóval, mikor kellett asztali gép volt, mikor kellett tudtam vinni. mellé nem akartam még egy PC-t, vettem konzolt játszani és boldog voltam. mentek a játékok, nem kellett pöcsölni semmivel, leültem a tv elé és nyomtam.

    aztán úgy adódott, hogy a noti öreg lett, de már nem kellett saját, és amúgy is lassan az indie címek is alig futottak rajta rendesen, hála a unity-nek, az új konzolok még dárágk voltam, vettem hát egy gépet, kb. elköltöttem rá egy PS4 mostani árát. sok mindent el lehet mondani róla, de nem néztek ki olyan jól a játékok, mint PS4-en, ha 30fps-t akartam 1080p-ben. persze, a PS4 csak 900p legtöbbször, de felskálázza és nem veszem észre, a monitoron meg kilövi a szememet, ha nem natív a felbontás. aztán miután elköltöttem rá még 65K-t (proci, RAM, VGA upgrade, használtan, eladva a régieket), már jó a helyzet, de így már nem is annyiban van, mint egy PS4. meg ugye kellett vennem kontrollert, az sincs ingyen, rendes billentyűzetet, egeret, ilyesmik. ja és ezt úgy, hogy volt SSD, HDD és Win licensz

    ami viszont ténylegesen olcsóbb, azok a játékok, rengeteg akció, launchnál is jelentős eltérések, humble bundle és társai később. hiába adogattam el én is használtan a játékaimat és vettem ugyanígy, mindig volt évi pár cím, ami kellett launchnál, és akkor már kiegyenlítődött. PC-n mondjuk nem is tudom őket tovább adni, de ez van, a következő PC-men tutira futni fognak.

    mindkettőnek vannak jó és rossz oldalai, én most perpill PC-re vágyok, egy csomó olyan játék van, amit konzolon nem is tudnék játszani, tabletre meg nincs. majd ha már elég PS4 cím lesz, amire fáj a fogam és elég olcsó is lesz, akkor valszeg beruházok arra is, mert azért az Uncharted 4-et és hasonszőrű társait csak le kellene majd tolni.

    (#47) gyuribácsi88: a Batmant amúgy mostanra egész szépen rendbe szedték, teljesen jól játszható már, én nemrég kezdtem el és nem kell hozzá Paks 2.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák