Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz R9DEON #31 üzenetére

    A megint nem tud eleget gyártani inkább sajnálatos mint ahogy eddig is, mert nem elfogy hanem szó szerint nem tud gyártani. Így kicsit másabb nem? :DDD
    alaki szerint már karácsonyra jött egy jópár DX12-es kari, meg a VR is ment, és ez a kari ami most jelenik meg volt hozzá a sláger. Nem én találtam ki tudjuk jól mi volt.
    Persze épp eszű ember tisztában volt vele hogy nem így lesz. :U

    Szóval most szerinted most már tutira beindul a VR még az uj kártyák előtt, és ebből ezzel a VGA-val profitálhat az AMD? Nem tud majd eleget gyártani? :DDD
    Végül is jó valaki (kik) még mer (nek) nagyot álmodni.

    Azért lehetne racionálisan is nézni, az új vga-kig elég ha pár DX12 cím befut nem hogy tucatszám. A VR még kevésbé. Nem azt mondom hogy nem lesz de nem hiszem hogy majd hirtelen kapkodni fogják.
    A másik meg a hardverek, valaki szerint a jelenlegiek nem túl acélosak hozzá, de ez majd igen jó lesz és hamarabb elérhető. Most ez kit fog érdekelni? Tisztában kéne lenni a a piaci helyzetével, meg a marketing képességükkel. Ami még nevetségesebb. Ha ezeket figyelembe veszed rájössz hogy a VR inkább várat magára, megvárja az új vasakat ha az kell hozzá. Ha nem akkor a játékok amikre várni kel. Ha mégsem akkor azért mert jól megy a másik cég termékein is. Ez a VGA szerintem semmi féle lökést nem ad a dolognak, nincs olyan helyzetben.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák