Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz GD #2006 üzenetére

    Az a baj, hogy ezeknek a kínai csudatelefonoknak egyetlen nagy bajuk van! A minőségi szórás iszonyatosan nagy. Volt a kezemben olyan MTK 6589-es 5,7"-os telefon ami hidegen szobában 10 másodperc alatt annyi holdat fogott, hogy alig fért rá a képernyőre, és ugyanannak a telefonnak egy másik párja pedig egyfolytában dobálja el a jelet, és annyira rossz a pozicionálása, hogy az már szinte hihetetlen kategória.

    Ugyanez van a ZTE V970-nél is. Az enyém speciel majdnem hibátlanul teljesít, de nagyon sokan panaszkodnak a gps vételre. Az is lehet, hogy sokan ész és mindenféle konyítás nélkül csak töltik fel az a sok szemetet amit a különböző torrent oldalakon találni navi összeállítás címén, tele hibás és felesleges sys bejegyzésekkel amivel szintén jól zavarba lehet hozni egy viszonylag jó gps-t is.

    Egyszóval kell egy 100%-ig jól működő navi program és majd utána lehet próbálgatni, hogy kinek-milyen nyomvonalat rögzít a telefonja. Reményeim szerint a jövő héten már én is tudom teszteni a W8-at!

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák