Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    Üdv Mindenki!

    (Előreis elnézést, ha esetleg nem a megfelelő helyen teszem, de) A kérdésem az, hogy vajon mitől tűnhet el egyik percről a másikra egy WD-Red, illetve mi okozhatja? EFI nem látja, másik gépbe(n) próbálva BIOS nem látja, mindkét gép "megkotlik" bekapcsolást követően a post üzeneteknél, majd tovább lép (de BIOS-ba/EFI-be belépve sem látszik a winyó a tároló eszközök listáján) Próbáltam AHCI és "IDE" módban, próbáltam számtalan különböző kábellel (amik más winyókkal tökéletesen működnek) teljesen süket az egész, mintha rá sem dugtam volna. Ugyanakkor, maga a winyó felpörög, nem kattog, semmi érdemleges hangot nem hallat és viszonylag új (2015 tavaszi eresztés) Gari papirom nincs hozzá sajnos, de ha lenne esetleg valami ötletetek azzal kapcsolatosan, hogy: 1. mi okozhat ilyesmit/ilyen jelenséget (én még nem találkoztam hasonlóval bevallom őszintén) illetve hogy 2. létezik e rá valami értelmes megoldás, vagy esélytelen és kuka az egész? (Esetleg "gyári" garanciával érdemes e foglalkozni, vagy "ügy lezárva" felejtsem el)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák